چشم انداز و شرح ماموریت پویاپندار

چشم انداز پویاپندار، کسب جایگاه نخست در استفاده از فناوری های حوزه تکنولوژی اطلاعات جهت ارائه محصولات و خدمات نوآورانه در منطقه است.

ماموریت ما این است که تلاش کنیم تا جدیدترین تکنولوژی های حوزه فعالیت خود را کسب کرده و با خلاقیت متهورانه و تکیه بر منابع انسانی متعهد، متخصص و ماهرمان، آنها را به محصولات و خدمات نوآورانه ای تبدیل کنیم که بتواند رضایت و خشنودی مشتریانمان در سراسر جهان را جلب نماید.

مسوولیت اجتماعی پویاپندار

مسئولیت اجتماعی پویاپندار در تعامل درست با جامعه و محیط زیست تعریف شده است. ما با نوآوری مداوم تلاش داریم تا دنیا را به مکان بهتری برای زیستن تبدیل کنیم و میراث بهتری را برای آیندگان برجای بگذاریم. ما تلاش داریم تا تمام کسانی که تحت تاثیر فعالیت های پویاپندار قرار می گیرند، بتوانند همراه با ما رشد کرده و از مواهب پیشرفت برخوردار گردند. ما توسعه را امری همه جانبه می دانیم و موفقیت خود را وابسته به موفقیت ذی نفعانمان قلمداد می کنیم. ما ضمن ستایش بهره وری و کوشش برای ارائه خدمات سبز، کمک می کنیم تا منابع جهانیمان به نحو بهتری مصرف گردیده و آینده ای روشن تر در برابر دیدگانمان قرار گیرد.

معرفی اجمالی ، سایر فعالیتها و کارفرمایان پروژه های مختلف شرکت

شركت فنی مهندسی پویاپندار پیشرو با مسؤولیت محدود در سال1385 به شماره ثبت 28412 به ثبت رسیده است. این مجموعه از بدو تشكیل با هدف برداشتن گام‌های محكم در صنعت IT كشور شروع به فعالیت نمود. دو بخش تخصصی شركت شامل نرم‌افزار و چند رسانه‌ای می‌باشد كه هر یك متناسب با وظایف محوله پروژه‌های ارزشمندی را به ثمر رسانیده‌اند. ارایه راهکارهای جامع تحت وب، ساخت بازی، مجازی سازی، اجرای مستند های فاخر و شبیه سازی از حوزه های تخصصی فعالیتهای شرکت میباشد. این مجموعه هم اکنون با كوله‌باری از تجربه، گام‌های بلند خود را به سوی قله‌های موفقیت و پیشرفت برمی‌دارد.