دانلود و پشتیبانی

مسئولیت اجتماعی پویاپندار در تعامل درست با جامعه و محیط زیست تعریف شده است. ما با نوآوری مداوم تلاش داریم تا دنیا را به مکان بهتری برای زیستن تبدیل کنیم و میراث بهتری را برای آیندگان برجای بگذاریم. ما تلاش داریم تا تمام کسانی که تحت تاثیر فعالیت های پویاپندار قرار می گیرند، بتوانند همراه با ما رشد کرده و از مواهب پیشرفت برخوردار گردند. ما توسعه را امری همه جانبه می دانیم و موفقیت خود را وابسته به موفقیت ذی نفعانمان قلمداد می کنیم. ما ضمن ستایش بهره وری و کوشش برای ارائه خدمات سبز، کمک می کنیم تا منابع جهانیمان به نحو بهتری مصرف گردیده و آینده ای روشن تر در برابر دیدگانمان قرار گیرد.

اطلاعات تماس
ایران اصفهان
اصفهان خیابان هشت بهشت غربی بین گلزار و ملک کوچه نسترن کوچه 22 بنبست عبدالهی ساختمان پویا
Info@pooyapendar.ir
03132736781
درخواست نمایندگی پویا پندار
درخواست نمایندگی پویا پندار

نمایندگی پویا پندار

مزایای نمایندگی پویاپندار

 پویاپندار یک شرکت پیشرو در تکنولوژی در زمینه نرم افزار و چند رسانه ایست. گواه این مطالب، پروژه های فوق العاده و مشتریان بزرگ و خشنود ما هستند. ما طی سالهای متمادی، تمامی زیرساختها و مهارتهای لازم در حوزه فعالیتمان را آماده نموده ایم و به صورت مطمئن آماده ارائه خدمات گسترده در این زمینه هستیم.

پویاپندار در حوزه همکاری های تجاری نیز کارنامه درخشانی دارد. نگاه ما به همکاری ها، نگاهی بردبرد و توام با احترام است. ما همکاران تجاریمان را بخشی از هویت خود می دانیم و موفقیت آنها را زمینه ساز پیشرفتمان قلمداد می کنیم.

نمایندگی پویاپندار، یک حرکت اقتصادی درست و منطقی است. نمایندگان ما، ضمن برخوردار از مزایای همکاری، می توانند مستقلا استراتژی های خود را داشته باشند. به همین منظور روش های همکاری متنوعی را برای نمایندگان خود پیش بینی کرده ایم. نمایندگی حقیقی یا حقوقی، نمایندگی انحصاری یا عمومی، امکان فعالیت صرفا با برند اختصاصی نماینده (پرایوت لیبل)، امکان اجرای بخشی از پروژه ها توسط نماینده و موارد دیگر از جمله این روش های نمایندگی است.

ما در انتخاب نمایندگان خود نهایت دقت نظر را داریم ولی برای شروع همکاری، ساده ترین روش ها را انتخاب کرده ایم و از تحمیل تعهدات نابجا به نمایندگان پرهیز داریم. باور ما این است که وقتی بر اساس اصول صحیح و منطقی با مجموعه ای وارد همکاری شویم، آن مجموعه طبیعتا به دنبال دستیابی به بهترین نتایج است و نیازی نیست که آنها را متحمل فشارهای غیر منطقی نماییم.

چنانچه در مجموعه خودتان تعهد، خلاقیت، میل به موفقیت، نگاه بلند مدت و قدرت فعالیت مشترک را می بینید، ما هم خوشحال می شویم تا با هم آشنا شده و گام های مشترک در مسیر موفقیتمان را با یکدیگر بررسی نماییم.

لطفا صبر کنید

فرم ساز آسان

Rate this post