دانلود و پشتیبانی

مسئولیت اجتماعی پویاپندار در تعامل درست با جامعه و محیط زیست تعریف شده است. ما با نوآوری مداوم تلاش داریم تا دنیا را به مکان بهتری برای زیستن تبدیل کنیم و میراث بهتری را برای آیندگان برجای بگذاریم. ما تلاش داریم تا تمام کسانی که تحت تاثیر فعالیت های پویاپندار قرار می گیرند، بتوانند همراه با ما رشد کرده و از مواهب پیشرفت برخوردار گردند. ما توسعه را امری همه جانبه می دانیم و موفقیت خود را وابسته به موفقیت ذی نفعانمان قلمداد می کنیم. ما ضمن ستایش بهره وری و کوشش برای ارائه خدمات سبز، کمک می کنیم تا منابع جهانیمان به نحو بهتری مصرف گردیده و آینده ای روشن تر در برابر دیدگانمان قرار گیرد.

اطلاعات تماس
ایران اصفهان
اصفهان خیابان هشت بهشت غربی بین گلزار و ملک کوچه نسترن کوچه 22 بنبست عبدالهی ساختمان پویا
Info@pooyapendar.ir
03132736781
تولید پازل - پویا پندار پیشرو
تولید پازل - پویا پندار پیشرو

تولید پازل از بناهای تاریخی ایران :

تولید پازل های 96 تکه و 1000 تکه از بناهای تاریخی ایران

توضیح پروژه:

اهمیت بازی پازل برای کودکان در تأثیر عمیق و گسترده‌ای است که بر هوش و توانایی‌های ذهنی و روانی کودک می‌گذارد. البته این تأثیر محدودیت سنی ندارد و در هر فردی (اگر پازل متناسب با سن او باشد)، کم‌وبیش همین اثرات را خواهد داشت اما موضوع صحبت ما دراینجا کودکان هستند، تقویت حافظه، افزایش قدرت حل مسئله، تقویت قوه‌‌ی تشخیص دیداری، یادگیری و درک مفاهیم هندسی، افزایش اعتمادبه‌نفس، تمرکز و تخیل، خلاقیت و تحریک حس کنجکاوی و هیجان از جمله مزایای تکمیل یک پازل میباشد.

مجلس ضیافت شاه عباس کبیر از ولی محمد خان، مجلس ضیافت شاه طهماسب از همایون شاه هندوستان، نبرد کرنال ما بین نادر شاه افشار و محمد شاه گورکانی، ضیافت شاه عباس دوم از ندر محمد خان، نبرد مابین شاه اسماعیل صفوی و شیبک خان ازبک، نبرد چالدران مابین شاه اسماعیل اول صفوی و سلطان سلیم، جشن چهارشنبه سوری، میدان نقش جهان، کاخ چهل ستون، میدان نقش جهان از نمای سردر بازار قیصریه، نبرد خشایارشاه و گاو، نبرد داریوش و شیر بالدار، سپاه جاویدان هخامنشی، شاپور اول شاه فاتح، شیر انسان نمای بالدار، نقش برجسته نبرد شیر و گاو، هدایای نوروزی در تخت جمشید، نمایی از پل خواجو، صحن مسج جامع عباسی،نمای هوایی میدان نقش جهان و کلیسای وانک، عناوین پازلهای تولید شده در این شرکت میباشند.

تقویت حافظه، افزایش قدرت حل مسئله، تقویت قوه‌‌ی تشخیص دیداری، یادگیری و درک مفاهیم هندسی، افزایش اعتمادبه‌نفس، تمرکز و تخیل، خلاقیت و تحریک حس کنجکاوی و هیجان از جمله مزایای تکمیل یک پازل میباشد.

Rate this post