دانلود و پشتیبانی

مسئولیت اجتماعی پویاپندار در تعامل درست با جامعه و محیط زیست تعریف شده است. ما با نوآوری مداوم تلاش داریم تا دنیا را به مکان بهتری برای زیستن تبدیل کنیم و میراث بهتری را برای آیندگان برجای بگذاریم. ما تلاش داریم تا تمام کسانی که تحت تاثیر فعالیت های پویاپندار قرار می گیرند، بتوانند همراه با ما رشد کرده و از مواهب پیشرفت برخوردار گردند. ما توسعه را امری همه جانبه می دانیم و موفقیت خود را وابسته به موفقیت ذی نفعانمان قلمداد می کنیم. ما ضمن ستایش بهره وری و کوشش برای ارائه خدمات سبز، کمک می کنیم تا منابع جهانیمان به نحو بهتری مصرف گردیده و آینده ای روشن تر در برابر دیدگانمان قرار گیرد.

اطلاعات تماس
ایران اصفهان
اصفهان خیابان هشت بهشت غربی بین گلزار و ملک کوچه نسترن کوچه 22 بنبست عبدالهی ساختمان پویا
Info@pooyapendar.ir
03132736781
پارس پدیا سامانه گردشگری فرهنگی
پارس پدیا سامانه گردشگری فرهنگی

پارس پدیا فروشگاهی برای محصولات گردشگری فرهنگی

از شاخه های گردشگری می‌توان به گردشگری فرهنگی اشاره کرد که گردشگران را با هنر و تاریخ یک منطقه آشنا می‌کند .

گردشگری فرهنگی یک عضو مهم و جدانشدنی از گردشگری محسوب می‌شود . شما در سفر خود به مناطق تاریخی یا هر مقصدی که برای سفر انتخاب می‌کنید از بخش های تاریخی و هنری آن منطقه بازدید می‌کنید .

پارس پدیا پلی است میان گردشگران و مناطق تا شما را با مقصد مورد نظر آشنا کند . شما در پارس‌ پدیا قادر خواهید بود قبل از سفر , با تور مجازی از امکانات و بناهای تاریخی شهر مقصد دیدن فرمایید و با مشاهده فیلم های موجود با جاذبه های تاریخی آن شهر بیشتر آشنا شوید .

پارس پدیا چیست ؟

همانطور که قبلا به آن اشاره کردیم , پارس پدیا را می‌توان یکی از قام های موثر و مفید در حوضه گردشگری فرهنگی کشور قلمداد کرد .

ما در این سامانه سعی داریم شما را با با مناطق گردشگری و تاریخ و تمدن کشور عزیزمان ایران بیشتر آشنا کنیم و با استفاده از تور های مجازی , فیلم ها و تصاویر از بناهای تاریخی و گردشگری , تجربه سفری مجازی لذت بخش را برای شما رقم بزنیم . 

شما با ورود به وب اپلیکیشن پارس پدیا و ثبت نام در این سامانه به خانواده پارس پدیا خواهید پیوست و قادر خواهید بود از محصولات و امکانات ما در این سامانه استفاده کنید .

لازم به ذکر است با توجه به نوپا بودن این سامانه روند تکمیل محصولات ما مدت زمان کوتاهی طول خواهد کشید , در طول این مدت از صبر و شکیبایی شما دوست عزیز کمال تشکر و قدر دانی را داریم .

خوشحال میشویم نظرات و انتقادات و پیشنهادات خود را برای ارتقا بخشیدن این سامانه برای ما ارسال کنید .

از اینجا وارد پارس پیدا شوید .

پارس پدیا سامانه گردشگری فرهنگی

شما در پارس پدیا امکان دسترسی به صدها فیلم و عکس و پاناروما اختصاصی را دارید و از این محتوا می‌توانید برای شناخت و کسب آگاهی در مورد تاریخ و تمدن کشور استفاده کنید .

پورتالهای پیاده سازی شده توسط پویا پندار

Rate this post