دانلود و پشتیبانی

مسئولیت اجتماعی پویاپندار در تعامل درست با جامعه و محیط زیست تعریف شده است. ما با نوآوری مداوم تلاش داریم تا دنیا را به مکان بهتری برای زیستن تبدیل کنیم و میراث بهتری را برای آیندگان برجای بگذاریم. ما تلاش داریم تا تمام کسانی که تحت تاثیر فعالیت های پویاپندار قرار می گیرند، بتوانند همراه با ما رشد کرده و از مواهب پیشرفت برخوردار گردند. ما توسعه را امری همه جانبه می دانیم و موفقیت خود را وابسته به موفقیت ذی نفعانمان قلمداد می کنیم. ما ضمن ستایش بهره وری و کوشش برای ارائه خدمات سبز، کمک می کنیم تا منابع جهانیمان به نحو بهتری مصرف گردیده و آینده ای روشن تر در برابر دیدگانمان قرار گیرد.

اطلاعات تماس
ایران اصفهان
اصفهان خیابان هشت بهشت غربی بین گلزار و ملک کوچه نسترن کوچه 22 بنبست عبدالهی ساختمان پویا
Info@pooyapendar.ir
03132736781
معرفی ساختمان های فاخر - پارس نگار
معرفی ساختمان های فاخر - پارس نگار

معرفی ساختمان های فاخر

معرفی ساختمان های فاخر عنوان بخشی است که ما در آن ساختمان های مجلل ساخته شده شما را با ساخت تیزر , پاناروما , انیمیشن و … به دیگران معرفی خواهیم کرد . برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید .

مقدمه

داشتن خانه ای رویایی و مجلل شاید آرزوی شما هم باشد ؛ خانه ای که زیربنا و امکانات آن در هیچ خانه ی دیگری وجود نداشته باشد .

خانه‌های لوکس، غالبا مدرن و پیشرفته هستند و کمتر کسی آن‌ها را در اختیار داشته است. ایده پردازی‌های بسیاری در طراحی این خانه‌ها صورت می‌گیرد و جلوه زیبا و با شکوهی را از آن‌ها به تصویر می‌کشد.

شاید شما از زمره افراد و شرکت های فعال در بخش ساخت منازل و مجتمع های فاخر باشید که همواره در پی نمایش هرچه بهتر ایده ها و طراحی های مدرن استفاده شده در پروژه های خود و همچنین نشان دادن وجه تمایز خود نسبت به دیگر رقبا در این زمینه هستید .  

ما در پویا پندار مفتخریم در بخش دپارنمان چند رسانه ای خود  با سابقه ای چند ساله در تولید محتوا (انیمیشن , تیزر , تور مجازی و … )  پروژه های فاخر شما اعم از پروژه های در دست اقدام , انجام شده و همچنین ایده های در دست بررسی شما را  به بهترین و بروز ترین متد های تبلیغاتی به اجرا در آوریم  تا شما بتوانید زیبایی کار خود را به بهترین شکل ممکن به نمایش بگذارید . 

پروژه های انجام شده توسط شرکت پویا پندار

مجتمع مسکونی ورسای

ورسای یکی از ساختمان های فاخر ساخته شده است که ما در پویا پندار وظیفه ساخت تیزر تبلیغاتی , ساخت تور مجازی و وب سایت این ساختمان مجلل را بر عهده داشتیم .

داشتن خانه ای رویایی و مجلل شاید آرزوی شما هم باشد ؛ خانه ای که زیربنا و امکانات آن در هیچ خانه ی دیگری وجود نداشته باشد .

خانه‌های لوکس، غالبا مدرن و پیشرفته هستند و کمتر کسی آن‌ها را در اختیار داشته است. ایده پردازی‌های بسیاری در طراحی این خانه‌ها صورت می‌گیرد و جلوه زیبا و با شکوهی را از آن‌ها به تصویر می‌کشد.

ما در ورسای تمامی امکانات را برای تجربه داشتن یک خانه رویایی فراهم کرده ایم  .

مجتمع و مرکز خرید فیروزه:

اصفهان نصف جهان: فیروزه قلب اصفهان

پروژه فیروزه در زمینی به مساحت ۲۳۵۷ مترمربع در حال احداث است. مساحت زیر بنای ناخالص پروژه ۱۶.۷۷۸ مترمربع و زیر بنای خالص کل ۷.۱۳۳ متر مربع و مساحت مفید تجاری در این پروژه حدود ۵.۹۰۸ متر مربع است. پروژه چهار باغ دارای ۹ طبقه بوده که کاربری طبقات منفی چهار تا مفی دو، پارکینگ، انباری و تاسیسات است. این مجموعه نیز جزو پروژه های ساختمان های فاخر پویا پندار می‌باشد .

مجتمع مسکونی باوان

مجتمع باوان در زمینی به مساحت ۳۵۰۰ مترمربع و با مساحت زیر بنای کل  پروژه ۱۶۲۸۰ مترمربع و با ارا بودنم 5 طبقه روی همکف و 48 واحپ مسکونی در حال احداث است .

شرکت پویا پندار با ساخت انیمیشن مجتمع مسکونی باوان و همچنین تصاویر مختلف از ویژگی های این مجموعه به همراه تور مجازی این امکان را برای مشاهده امکانات و نمای این مجموعه در حال احداث فراهم نموده است .

ساختمان های فاخر , ساختمان لاکچری , ساختمان لاکچری , ساختمان لاکچری , ساختمان لاکچری , ساختمان لاکچری

Rate this post