دانلود و پشتیبانی

مسئولیت اجتماعی پویاپندار در تعامل درست با جامعه و محیط زیست تعریف شده است. ما با نوآوری مداوم تلاش داریم تا دنیا را به مکان بهتری برای زیستن تبدیل کنیم و میراث بهتری را برای آیندگان برجای بگذاریم. ما تلاش داریم تا تمام کسانی که تحت تاثیر فعالیت های پویاپندار قرار می گیرند، بتوانند همراه با ما رشد کرده و از مواهب پیشرفت برخوردار گردند. ما توسعه را امری همه جانبه می دانیم و موفقیت خود را وابسته به موفقیت ذی نفعانمان قلمداد می کنیم. ما ضمن ستایش بهره وری و کوشش برای ارائه خدمات سبز، کمک می کنیم تا منابع جهانیمان به نحو بهتری مصرف گردیده و آینده ای روشن تر در برابر دیدگانمان قرار گیرد.

اطلاعات تماس
ایران اصفهان
اصفهان خیابان هشت بهشت غربی بین گلزار و ملک کوچه نسترن کوچه 22 بنبست عبدالهی ساختمان پویا
Info@pooyapendar.ir
03132736781
عکاسی صنعتی در پویا پندار
عکاسی صنعتی در پویا پندار

عکاسی صنعتی :

عکاسی صنعتی به شاخه ای از عکاسی گفته می شود که وظیفه آن به نمایش گذاردن دقیق و کامل و باکیفیت محصول یا خدمات می باشد. عکس برداری صنعتی هم می تواند از محصول باشد و هم از محل، مانند کارخانجات، سازمان ها یا موزه ها.

در این شاخه از عکاسی ، عکاس با استفاده از تجهیزات مناسب و انتخاب نورهای دقیق و کامل تلاش می کند تا حد امکان تصوری با کیفیت و دقیق از کالا و یا خدمت ثبت کنند که در آن تمامی خصوصیات ظاهری کالا و یا خدمت به نمایش گذارده شود.

اجرای آلبوم های عکس استان اصفهان، یزد، شیراز، کرمانشاه، چهارمحال و بختیاری، بوشهر، منطقه آزاد ارس، ساختمانهای فاخر بانک ملی، هتل عباسی، هتل شهسواران از آخرین پروژه های انجام شده در این حوزه میباشد.

بناهای تاریخی :

ساختمان های مدرن :

Rate this post