دانلود و پشتیبانی

مسئولیت اجتماعی پویاپندار در تعامل درست با جامعه و محیط زیست تعریف شده است. ما با نوآوری مداوم تلاش داریم تا دنیا را به مکان بهتری برای زیستن تبدیل کنیم و میراث بهتری را برای آیندگان برجای بگذاریم. ما تلاش داریم تا تمام کسانی که تحت تاثیر فعالیت های پویاپندار قرار می گیرند، بتوانند همراه با ما رشد کرده و از مواهب پیشرفت برخوردار گردند. ما توسعه را امری همه جانبه می دانیم و موفقیت خود را وابسته به موفقیت ذی نفعانمان قلمداد می کنیم. ما ضمن ستایش بهره وری و کوشش برای ارائه خدمات سبز، کمک می کنیم تا منابع جهانیمان به نحو بهتری مصرف گردیده و آینده ای روشن تر در برابر دیدگانمان قرار گیرد.

اطلاعات تماس
ایران اصفهان
اصفهان خیابان هشت بهشت غربی بین گلزار و ملک کوچه نسترن کوچه 22 بنبست عبدالهی ساختمان پویا
Info@pooyapendar.ir
03132736781

ثبت سفارش و درخواست خدمات از پویاپندار

چنانچه تمایل دارید در مورد هر یک از راهکارهای ارائه شده توسط پویاپندار، اطلاعات بیشتری داشته باشد و نسبت به اعلام درخواست و ثبت سفارشتان اقدام فرمایید، لطفا بر روی دکمه ثبت سفارش کلیک نمایید.

ثبت درخواست نمایندگی

چنانچه قصد همکاری مشترک تجاری با پویاپندار را داشته و در مجموعه خودتان تعهد، خلاقیت، میل به موفقیت، نگاه بلند مدت و قدرت فعالیت مشترک را می بینید، لطفا بر روی دکمه درخواست نمایندگی کلیک نمایید.

درخواست استخدام و همکاری با پویاپندار

چنانچه قصد فعالیت در یک مجموعه متخصص، توانمند و شاد را دارید و می خواهیم با تمام توانتان برای پیشرفت و توسعه توانایی هایتان اقدام کنید، لطفا بر روی دکمه درخواست همکاری کلیک نمایید.
Rate this post