دانلود و پشتیبانی

مسئولیت اجتماعی پویاپندار در تعامل درست با جامعه و محیط زیست تعریف شده است. ما با نوآوری مداوم تلاش داریم تا دنیا را به مکان بهتری برای زیستن تبدیل کنیم و میراث بهتری را برای آیندگان برجای بگذاریم. ما تلاش داریم تا تمام کسانی که تحت تاثیر فعالیت های پویاپندار قرار می گیرند، بتوانند همراه با ما رشد کرده و از مواهب پیشرفت برخوردار گردند. ما توسعه را امری همه جانبه می دانیم و موفقیت خود را وابسته به موفقیت ذی نفعانمان قلمداد می کنیم. ما ضمن ستایش بهره وری و کوشش برای ارائه خدمات سبز، کمک می کنیم تا منابع جهانیمان به نحو بهتری مصرف گردیده و آینده ای روشن تر در برابر دیدگانمان قرار گیرد.

اطلاعات تماس
ایران اصفهان
اصفهان خیابان هشت بهشت غربی بین گلزار و ملک کوچه نسترن کوچه 22 بنبست عبدالهی ساختمان پویا
Info@pooyapendar.ir
03132736781
تولید کتاب با کمک تکنولژی AR - پارس نگار
تولید کتاب با کمک تکنولژی AR - پارس نگار

تولید کتاب AR :

تولید کتابهای گردشگری برای کودکان و نوجوانان با کمک تکنولوژی AR

توضیح پروژه :

یکی از حوزه هایی که این شرکت به صورت ویژه بر روی آن متمرکز شده است، تولید محتوا های مرتبط با مباحث گردشگری برای سنین کودک و نوجوان است. “مجموعه داستانهای کمربند جادویی”، سعی دارد تا با به تصویر کشیدن فضایی شیرین و کودکانه به کمک شعر، به دو زبان انگلیسی و فارسی، مخاطبان این دوره ی سنی را با تاریخ ایران در سلسله ها و ادوار تاریخی مختلف آشنا سازد.

در انتهای هر کتاب، تصاویری دوبعدی قرار گرفته که کاربر پس از رنگ آمیزی آن میتواند به کمک اپلیکیشن کتاب و با استفاده از تکنولوژی واقعیت افزوده به تصاویر رنگی خود جان داده و آنها را به صورت سه بعدی، به صورتی که خود رنگ آمیزی نموده است ببیند. المانهای سه بعدی شده، جان میگیرند و در مورد خود توضیح داده، کاربر را بصورت کاملا جذاب با خود آشنا می نمایند.

مجموعه داستانهای کمربند جادویی”، سعی دارد تا با به تصویر کشیدن فضایی شیرین و کودکانه به کمک شعر، به دو زبان انگلیسی و فارسی، مخاطبان این دوره ی سنی را با تاریخ ایران در سلسله ها و ادوار تاریخی مختلف آشنا سازد.

نسخه فارسی کتاب داستان کمربند جادویی

نسخه انگلیسی کتاب داستان کمربند جادویی

تکنولژی AR , تکنولژی AR , تکنولژی AR , تکنولژی AR , تکنولژی AR , تکنولژی AR , تکنولژی AR , تکنولژی AR , تکنولژی AR , تکنولژی AR , تکنولژی AR , تکنولژی AR , تکنولژی AR , تکنولژی AR , تکنولژی AR , تکنولژی AR , تکنولژی AR , تکنولژی AR , تکنولژی AR , تکنولژی AR , تکنولژی AR , تکنولژی AR , تکنولژی AR , تکنولژی AR , تکنولژی AR , تکنولژی AR , تکنولژی AR , تکنولژی AR , تکنولژی AR , تکنولژی AR , تکنولژی AR , تکنولژی AR , تکنولژی AR , تکنولژی AR , تکنولژی AR , تکنولژی AR , تکنولژی AR , تکنولژی AR , تکنولژی AR , تکنولژی AR , تکنولژی AR , تکنولژی AR , تکنولژی AR , تکنولژی AR , 

5/5 - (6 امتیاز)