دانلود و پشتیبانی

مسئولیت اجتماعی پویاپندار در تعامل درست با جامعه و محیط زیست تعریف شده است. ما با نوآوری مداوم تلاش داریم تا دنیا را به مکان بهتری برای زیستن تبدیل کنیم و میراث بهتری را برای آیندگان برجای بگذاریم. ما تلاش داریم تا تمام کسانی که تحت تاثیر فعالیت های پویاپندار قرار می گیرند، بتوانند همراه با ما رشد کرده و از مواهب پیشرفت برخوردار گردند. ما توسعه را امری همه جانبه می دانیم و موفقیت خود را وابسته به موفقیت ذی نفعانمان قلمداد می کنیم. ما ضمن ستایش بهره وری و کوشش برای ارائه خدمات سبز، کمک می کنیم تا منابع جهانیمان به نحو بهتری مصرف گردیده و آینده ای روشن تر در برابر دیدگانمان قرار گیرد.

اطلاعات تماس
ایران اصفهان
اصفهان خیابان هشت بهشت غربی بین گلزار و ملک کوچه نسترن کوچه 22 بنبست عبدالهی ساختمان پویا
Info@pooyapendar.ir
03132736781

تولید کتابهای گردشگری برای کودکان و نوجوانان با کمک تکنولوژی AR


توضیح پروژه؟

یکی از حوزه هایی که این شرکت به صورت ویژه بر روی آن متمرکز شده است، تولید محتوا های مرتبط با مباحث گردشگری برای سنین کودک و نوجوان است. “مجموعه داستانهای کمربند جادویی”، سعی دارد تا با به تصویر کشیدن فضایی شیرین و کودکانه به کمک شعر، به دو زبان انگلیسی و فارسی، مخاطبان این دوره ی سنی را با تاریخ ایران در سلسله ها و ادوار تاریخی مختلف آشنا سازد.

در انتهای هر کتاب، تصاویری دوبعدی قرار گرفته که کاربر پس از رنگ آمیزی آن میتواند به کمک اپلیکیشن کتاب و با استفاده از تکنولوژی واقعیت افزوده به تصاویر رنگی خود جان داده و آنها را به صورت سه بعدی، به صورتی که خود رنگ آمیزی نموده است ببیند. المانهای سه بعدی شده، جان میگیرند و در مورد خود توضیح داده، کاربر را بصورت کاملا جذاب با خود آشنا می نمایند.

مجموعه داستانهای کمربند جادویی”، سعی دارد تا با به تصویر کشیدن فضایی شیرین و کودکانه به کمک شعر، به دو زبان انگلیسی و فارسی، مخاطبان این دوره ی سنی را با تاریخ ایران در سلسله ها و ادوار تاریخی مختلف آشنا سازد.

فارسی

انگلیسی