دانلود و پشتیبانی

مسئولیت اجتماعی پویاپندار در تعامل درست با جامعه و محیط زیست تعریف شده است. ما با نوآوری مداوم تلاش داریم تا دنیا را به مکان بهتری برای زیستن تبدیل کنیم و میراث بهتری را برای آیندگان برجای بگذاریم. ما تلاش داریم تا تمام کسانی که تحت تاثیر فعالیت های پویاپندار قرار می گیرند، بتوانند همراه با ما رشد کرده و از مواهب پیشرفت برخوردار گردند. ما توسعه را امری همه جانبه می دانیم و موفقیت خود را وابسته به موفقیت ذی نفعانمان قلمداد می کنیم. ما ضمن ستایش بهره وری و کوشش برای ارائه خدمات سبز، کمک می کنیم تا منابع جهانیمان به نحو بهتری مصرف گردیده و آینده ای روشن تر در برابر دیدگانمان قرار گیرد.

اطلاعات تماس
ایران اصفهان
اصفهان خیابان هشت بهشت غربی بین گلزار و ملک کوچه نسترن کوچه 22 بنبست عبدالهی ساختمان پویا
Info@pooyapendar.ir
03132736781

درباره پویا پندار​

شركت فنی مهندسی پویا پندار پیشرو با مسؤولیت محدود در سال1385 به شماره ثبت 28412 در اصفهان به ثبت رسیده است. این مجموعه از بدو تشكیل با هدف برداشتن گام‌های محكم در صنعت IT كشور شروع به فعالیت نمود. دو بخش تخصصی شركت شامل نرم‌افزار و چند رسانه‌ای می‌باشد كه هر یك متناسب با وظایف محوله پروژه‌های ارزشمندی را به ثمر رسانیده‌اند. ارایه راهکارهای جامع تحت وب، ساخت بازی، مجازی سازی، اجرای مستند های فاخر، و شبیه سازی از حوزه های تخصصی فعالیتهای شرکت میباشد. این مجموعه هم اکنون با كوله‌باری از تجربه، گام‌های بلند خود را به سوی قله‌های موفقیت و پیشرفت برمی‌دارد.

شرکت پویا پندار از دو دپارتمان مجزا و بزرگ تشکیل شده است:​

دپارتمان نرم افزار​

نرم افزارهای اختصاصی

سامانه های هوشمند

فروشگاه های اینترنتی

واقعیت گسترده

بازی های کامپیوتری

پورتال و وب سایت

دپارتمان چند رسانه ای

تولید مستندهای فاخر

تولید تیزرهای تبلیغاتی

دستاوردهای پویاپندار

با مشتریان پویاپندار آشنا شوید

اگر قصد همکاری با پویا پندار را دارید

چنانچه تمایل دارید در مورد هر یک از راهکارهای ارائه شده توسط پویاپندار، اطلاعات بیشتری داشته باشد و نسبت به اعلام درخواست و ثبت سفارشتان اقدام فرمایید.

چنانچه قصد همکاری مشترک تجاری با پویاپندار را داشته و در مجموعه خودتان تعهد، خلاقیت، میل به موفقیت، نگاه بلند مدت و قدرت فعالیت مشترک را می بینید.

چنانچه قصد فعالیت در یک مجموعه متخصص، توانمند و شاد را دارید و می خواهیم با تمام توانتان برای پیشرفت و توسعه توانایی هایتان اقدام کنید.

با ما در تماس باشید